Suure hilinemisega uudised Viimsist

1. augustil Viimsis toimunud näitusel hoidis meie lippu kõrgel ainsana Phoenix. Kuna Pipil on kutsikaklassis juba piisavalt ülesastumisi olnud, siis teda sel korral välja panema ei hakanud. Tegelikult ei olnud ka Phoenixil sellelt näituselt justkui midagi saada, niisiis võtsime seda jällegi kui mõnusat treeningut.
Meie kohtunikuks pidi olema hr Kim Vigso Nielsen. Paraku vahetati vahetult enne valgete lambakoerte hindamise algust kohtunik välja. See tekitas muidugi perenaises kerget ebakindlust, sest uue kohtuniku kohta ei teadnud esialgu isegi mitte ta nime. Siis kutsuti meid esimesena ringi. Phoenix käitus väga tublilt, ju ta siis ei märganud, kuidas mina kõigest väest vapper üritan olla. Õnneks rääkis lgp pr Lessi Tshistjakova hästi nii eesti kui inglise keelt ja me saime oma etteastega tema soovidele vastavalt hakkama, vaid hambaid tuli kaks korda näidata, sest kohtunik oli selles osas väga põhjalik. Ma olen tõesti rahul sellega, kuidas tüdruk liikus, ja ka seisis ta ootuspäraselt, ehkki mingil hetkel vist tundus pisut ära tüdinevat. Saime oma hinde kätte ja ühtlasi ainsa juuniorina ka tiitli TPJ ja PE1 ning siirdusime ringi kõrvale edasist tõu parima valikut ootama. Sellest me midagi ei lootnudki, sest meie konkurendiks oli ilus
avaklassi isane White Gold Dream Bond. Ent ometi ulatas kohtunik Tõu Parima roseti just meile!!! Olin lausa vapustatud!!! Lisaks kuulsin veel kiitvaid sõnu selle kohta, kuidas mu tüdruk on oma noorusele vaatamata siiski juba väga ilus koer.
Edasised teed viivad meid juba sel nädalavahetusel Väimelasse. Phoenixile on see selle hooaja viimane näitus Eestis; tema järgmised esinemised leiavad aset juba Leedumaal. Pipi teeb debüüdi juuniorklassis ja temale oleme selleks sügiseks veel mitmeid etteasteid planeerinud, millest järgmine on kohe pühapäeval Luunjas VIII ja IX rühma erinäitusel. Tüdruk vahetab praegu küll karva, aga tema puhul on see selline sujuv protsess, ta näeb sellest hoolimata päris hea välja ja seetõttu loodame nädalavahetusel tublilt esineda. Erinäitusel on meil väljas ka titemamma Francesca ja samuti teeb oma hooaja viimase näituseetteaste Lauren, kes peale seda läheb treeneri juurde KK3 eksamiks valmistuma. Kuna Luunja näitus on igal aastal olnud üks hooaja mõnusamaid näitusi, osaleb seal kogu meie spanjelkoerte meeskond. Samuti on näitusel kutsikaklassis säramas meie kallis Hopi alias I&F Hopewell, kellele hoiame kõigest südamest pöialt.

Posted in Määratlemata.

Add a comment

Previous Post:   Next Post:

Comments are closed.