Kutsikad


Päevakajalist 08.04.2013

Laureni ja Svante kutsikad on nüüd loovutusealised. Uut kodu otsivad veel neli vahvat poissi, ja nende õde otsib rendikodu Põhja-Soomes.
Ice and Fire Hannibal on nimele sobivalt suurem, tugeva luustikuga poiss, kellel on energiat ja tegutsemistahet nagu emalgi. Ta on poistest kõige enam isa moodi ja loodame teda tulevikus ka näitustel näha.
Ice and Fire Mad Zeppelin on eriti inimesele orienteeritud, reibas ja mänguhimuline poiss. Ta armastab väga mänguasju.
Ice and Fire Mannerheims Cross on veidi väiksem, aga sellegipoolest energiline kutsikas, kellel on mõnusalt leebe iseloom.
Ice and Fire Captain Cool on emme lemmikpoisu, kena välimuse ja laheda iseloomuga.
Nende õde, Ice and Fire Witch of Salem, on vendadega ühesuurune, energialt aga vaat et ületab neid. Loodame temalt tulevikus ka järelkasvu, kui terviseuuringud on korras.
Kui oled huvitatud mõnest kutsikast või soovid lisateavet, võta ühendust e-posti teel signe@kenneliceandfire.eu või indrek@kenneliceandfire.eu või telefonitsi (eelistatult peale kella 15) +358 465885508.

 

 

02.02.2013. tulid keisrilõikega ilmale Laureni ja Svante kutsikad. Keisrilõike põhjuseks oli suure pesakonna ja suhteliselt suurte kutsikate ning ohtra lootevee tõttu äärmuseni välja veninud emakas, mis ei hakanud vajalikul määral kokku tõmbuma. Kutsikate ning ka ema üldseisund oli nii lõikuse ajal kui järel rahuldav. Oma uusi kodusid ootavad seitse vahvat kutsubeebit, neist yks tydruk ja kuus poissi. Tydruku anname ainult rendikodusse, kuna soovime teda tulevikus kindlasti aretuses kasutada.
Kutsikate vanemad on meie vanim kuldne retriiver Cayring Carrol Cathay “Lauren” ja Kerrien Game For A Laugh “Svante” Tamperest. Pesakonna isa Svante on tugeva luustikuga, suuremat kasvu noormees, kellel on rikkalik kaunis karvastik, imeilus pea ja äärmiselt mõnus iseloom, ta on energiline ja töötahteline, kohaneb hästi uutes olukordades ja on oma noorusele vaatamata saanud suurepäraseid tulemusi näitustel, läbinud töökatsed ja on juba ka ühe pesakonna õnnelik isa. Kummalgi vanemal ei ole leitud pärilikke silmahaigusi ja neil on korras puusa- ja küünarliigeste düsplaasiauuringu tulemused.

Meie koerad osalevad täiel määral meie pere igapäevases elus, ja nii on ka kutsikad kodudesse minnes harjunud majapidamise häältega, teiste koerte ja kassidega. Nad saavad kaasa kasvatusjuhendi, kutsikatoitu ja mänguasja ning väikese üllatuse ka uue peremehe jaoks. Kutsikad on märgistatud mikrokiibiga, vaktsineeritud ja loomaarsti poolt läbi vaadatud. Ootame ja loodame oma tulevastelt kutsikaomanikelt, et nad hoiaksid meid kutsika käekäiguga kursis ja võtaksid julgelt ühendust mistahes probleemide ilmnemisel. Meilt kutsikat võttes nõustud Sa sellega, et me soovime vähemalt korra aastas kutsikat näha, kas siis kohtudes mõnel näitusel või mõnes muus Sinule sobivas kohas. Püüame igal suvel, võimalikult paljudele kasvandikele sobival ajal, korraldada enda juures kennelpäeva, kus koerad saaksid vabalt mängida ja joosta, omanikud aga mõnusalt juttu puhuda.

Kui Sul on küsimusi oodatava pesakonna suhtes, võta julgesti ühendust kas e-mailil signe@kenneliceandfire.eu või telefoni teel (soovitavalt õhtupoolikuti või nädalavahetusel; muul ajal helistan Sulle tagasi esimesel võimalusel).

/P1140514-300×225.jpg” alt=”" title=”P1140514″ width=”300″ height=”225″ class=”alignleft size-medium wp-image-743″ />

Ice and Fire Hannibal

Ice and Fire Captain Cool

Ice and Fire Mannerheims Cross

Ice and Fire Mad Zeppelin

Ice and Fire Red Baron

Ice and Fire Lion of the North

Ice and Fire Witch of Salem

Comments are closed.