1. Pesakond – Gulliveri Reisid


Gulliver 1 kuuselt

Gulliver 1 kuuselt

Väike Hopi

Kenneli Ice and Fire esimene cavalier king charles spanjelite pesakond, “Gulliveri reiside” pesakond, sündis 12.01.2010. Pesakonna emaks oli meie Cawinton Gipsy Queen (black and tan) “Cesca” ja isaks D JgdCH, LUX JCH, VDH EUR JgdSg 2006, Bremen / Weser-Ems 2006 Landsg, D CH Royal Hero’s Jules Verne (ruby) “Moses”. Partneri valikul lähtusime eelkõige sellest, et väljavalitu oleks terve ja hea iseloomuga, kuid Moses meeldis meile väga ka välimiku poolest, eriti peakuju ja üldise ilme osas. Sündis kaks kutsikat, isane ja emane, mõlemad black and tan värvusega. Pesakond sündis koostöös pr Dina Lepikuga kennelist Galderden, ja tema hetkeemotsiooni ajel öeldud lausest sai isane kutsikas ka oma nime, Ice and Fire Gulliver. Emasele kutsikale nime leidmine osutus parajaks peamurdmiseks, kuna “Gulliveri reisides” ei olnud just palju sümpaatseid naistegelasi, ja lõpuks nimetasime tüdruku Gulliveri laeva järgi- Ice and Fire Hopewell. Hopewell, lühidalt Hopi, leidis endale armastava kodu kennelis Rivedette ja Gulliverist, ehk Gullyst, sai pealinna poiss.

 

 

Gulliver Augustis 2010

Tänaseks on mõlemad kutsikad juba juuniorieas koerad ja kasvanud kenadeks ja tublideks, tõelisteks musikoerteks, nagu üks cavalier olema peabki. Hopi on kaasa teinud paaril kutsikaklassi näitusel tublide tulemustega ja ootame temalt järgmisi väärikaid etteasteid, ka on ta käppa proovinud kuulekuskoolituses, kus kutsikate mitteametlikul võistlusel edestas endast vanemaid ja kogenumaid koeri. Gully on elanud perekeskset elu ja õppinud koos omanikuga mitmeid lõbusaid trikke, mida meie viimasel kokkusaamisel ka näha õnnestus. Tema näitusedebüüti ootame sel suvel.

Hopewell 1 aastane

Täname Teid, Riinika ja Liia koos peredega, et olete kasvatanud oma hoolealused tublideks ja vahvateks koerteks, täname Teid kogu hoole ja armastuse eest, mida olete neile pühendanud. Oleme Teie üle uhked! Täname ka kennelit Galderden meeldiva koostöö eest “Gulliveri reiside” pesakonna sünnil.

 

Royal Hero's Jules Verne

Royal Hero's Jules Verne

Comments are closed.