2. Pesakond – Kalliskivipesakond


Kenneli Ice and Fire esimene kuldse retriiveri pesakond, “Kalliskivipesakond”, sündis 09.04.2011. Pesakonna emaks oli meie Cayring Carrol Cathay “Lauren” ja isaks Windala´s Rolling Stones “Rolle”. Partneri valikul said meie jaoks määravaks Rolle muljetavaldavad koolitustulemused, tervisenäitajad ja tema suurepärane mõmmibeebilik iseloom, aga ka see, et tal oli välimikus mitmeid jooni, mis võimaldanuks korrigeerida Laureni enda vigu- tegemist oli suure, tugeva kehaehitusega ja rikkaliku karvaga isasega, kellel oli lisaks sellele ka väga sümpaatne pea ja ilme nagu Laurenilgi, samuti olime huvitatud Laurenist veidi tumedama värvusega isasest. Südamlik tänu, Anna-Maija ja Jouko, Rolle eest!

Kutsikaid sündis kuus, kaks poissi ja neli tüdrukut. Austusavaldusena isale Windala´s Rolling Stones´ile, oli algul plaan nimetada nad ansambel Rolling Stones´i laulude järgi. Ent kuna kummalegi meist see ansambel eriti ei meeldi, siis arendasime Rolle nime edasi sel moel, et ka kalliskivid on lõppude lõpuks ju kivid ja enne seda, kui nad saavad oma lihvi juveliiri käe all, õigupoolest üsna tavaliste kivide sarnased. Nõnda sai meie kalliskivipesakond nimed maailmakuulsate kalliskivide järgi. Millise lihvi annavad neile omanikud, seda jääme huviga ootama. Tulevik on Teie kätes, Elmo ja Minna, Meeri ja Eliisa, Lola ja Sari, Luka ja Kirsi!

Ice and Fire Great Mogul “Elmo” elab Oulus Minna Pakoneni armastavas peres. Elmo on mõnusalt suurt kasvu ja karvane ning äärmiselt oma isa moodi. Ta käib koos peremehega metsas, on alustanud sõnakuulelikkuskoolitusega ning osalenud ka esimesel näitusel Kajaanis 14.01, kus tulemuseks hinne “väga hea”.

Elmo

Ice and Fire Golden Maharaja “Luka” on omaküla- poiss Kiuruvedelt, kolleegi Kirsi Tenhuneni innukas matkakaaslane. Tema energilisust ja jõudu annab ära imestada. Ka tema osales Kajaani näitusel, saades samuti tulemuseks “väga hea”.

Luka

Ice and Fire Koh-I-Noor “Meeri” elab koos oma omaniku Eliisa Nurmelaga Tamperes ja naudib kõiki pere ainsale koerale osakssaavaid hüvesid. Tedagi loodame meelitada näitustel osalema, kuna tundub olevat tegemist väga paljutõotava tütarlapsega.

Meeri

Ice and Fire Nur-ul-Ain “Lola” elab Sari Tirkkoneniga Kuopios ja on noor leedi, väärikas ja uhke. Tema esimene näitusekogemus Kajaanis lõppes paraku hindega “hea”, aga me ootame Lolalt veel palju tublisid tulemusi, sest ta on neid igati väärt.

Lola

Ice and Fire Daria-I-Nur “Dweia” ja Ice and Fire Taj-I-Mah “Luna” jäid meie kennelisse aretust edasi viima, nende kohta saab lähemalt lugeda meie kodulehelt.

Comments are closed.